Víte, jak získat slevu až 100 % na proražené pneumatiky?

 Víte, jak získat slevu až 100 % na proražené pneumatiky? 

Trápíte se rozbitými vozovkami a nad hloubkou výmolů na českých silnicích jen nevěřícně kroutíte hlavou? Pneumatiky.cz vám zvednou náladu, zavádí novou službu pro zákazníky, tzv. Pneujištění, které vám dokáže významně ušetřit peníze, a to až 100 % formou slevy na nákup nových pneumatik. Stačí jen doložit, že vaše původní pneu jsou poškozené a vada je neopravitelná. Výše slevy se pak odvíjí od míry opotřebení stávající pneumatiky.

Sjednání Pneujištění je jednoduché

V případě, že se rozhodnete pneumatiky pojistit službou Pneujištění, můžete při poškození zakoupených pneu získat totožné zboží zdarma a to až po 3 roky od data dodání pneu. Tato sleva se vztahuje na jakékoliv poškození pneumatik, musí být však neopravitelné a škoda musí vzniknout při provozu automobilu a vaším zaviněním. Nesmí být také kryta standardní zárukou. Cena této služby je v rozmezí od 30 do 300 korun a odvíjí se od ceny pořizovaných pneu.

Nové pneu do 7 dnů

Jak to vlastně funguje? Nové pneu můžete očekávat nejpozději do 7 pracovních dnů od chvíle, kdy doručíte ty poškozené na adresu internetového obchodu Pneumatiky.cz. Jak již bylo řečeno, výše slevy se odvíjí od míry poškození a opotřebení dezénu běhounu. Neklesne-li hloubka drážek pneu pod 7 milimetrů, můžete očekávat slevu ve výši 100 % na nákup nových pneumatik.

O unikátní službě pohovořil sám ředitel předního tuzemského E-shopu Pneumatiky.cz, Vojtěch Schwangmaier. „Služba je výjimečná tím, že při poškození pneumatik poskytuje zákazníkům slevu i na ty vady, které přesahují záruku poskytovanou výrobcem. Neopravitelná poškození, jako je například proražení pláště či jeho vyboulení po najetí na obrubník nejsou nijak výjimečná.“ Zároveň dodal, že služba Pneujištění se nevztahuje na případy živelných událostí nebo vandalství či úmyslné poškození pneumatik.

Rovněž upozorňuje, že Pneujištění lze sjednat při koupi nových pneumatik a jeho aktivace musí proběhnout nejpozději do 30 dnů, čímž je teprve zaručena platnost garance. Pokud však zapomenete aktivaci na webu učinit, zaměstnanci Pneumatiky.cz vás opakovaně upozorní pomocí e-mailu či telefonicky a poskytnou vám podrobné rady. Nemělo by se tedy stát, že by k aktivaci nedošlo.

Pneujištění

Cenová tabulka – Ceny uvedeny vč. DPH 

Cena pneu (Kč)

0-1000

1001-2000

2001-3000

3001-5000

5001-7000

7001 a více

Cena služby (Kč)

30 Kč

60 Kč

90 Kč

150 Kč

210 Kč

300 Kč

Zůstatková hodnota pneumatiky letní a celoroční

Hloubka dezénu více než (mm)

7

5

6

4

3

Pod 3

Zůstatková hodnota (%)

100

80

60

40

20

0

Zůstatková hodnota pneumatiky zimní 

Hloubka dezénu více než (mm)

7

5

6

4

Pod 4

Zůstatková hodnota (%)

100

70

50

20

0

Informace o e-shopu Pneumatiky.cz 

Internetový obchod www.pneumatiky.cz se pyšní statusem jednoho znejvětších, nejoblíbenějších a nejspolehlivějších prodejců pneumatik a alu kol v České Republice. V E-shopu Pneumatiky.cz si můžete vybrat z více než 18 tisíc položek pneumatik, alu disků, ocelových disků, sněhových řetězů a samozřejmě i doplňkového sortimentu od více než 45 výrobců.

Garancí je i velice krátká doba dodání a kvalita služeb. Pneumatiky.cz jsou jako jediné součástí projektu Garance nákupu, což znamená záruku vrácení peněz. Až 98 % zákazníků prostřednictvím nákupního rádce Heureka.cz doporučilo tento internetový obchod s pneumatikami svým známým. Obliba spojená s garancí kvality, spolehlivosti a rychlého dodání je tedy potvrzená.

Kontakty

Vojtěch Schwangmaier
ředitel e-shopu Pneumatiky.cz
schwangmaier@pneumatiky.cz

Družstevní 15, 664 49Ostopovice

www.pneumatiky.cz