Tiskové zprávy

 

Povinné ručení a spoluúčast

Na našem trhu jsou různé druhy pojistek, které mohou mít různé parametry. Jednou z nejznámějších je jistě povinné ručení. Vybrat to správné nám může pomoci zvolit porovnání povinného ručení. To lze realizovat online, prostřednictvím webu Porovnej24.cz. Díky němu tak zvládneme srovnání povinného ručení během několika minut. Není však jenom cestou k tomu, vybrat si pojistku dle rozsahu nebo výše pojistného krytí. Zajímavým pojmem je také spoluúčast.

Máte strach z nekvalitní pojistky? Zvolte si, jakou potřebujete

Nekvalitní povinné ručení auta dnes může být poměrně velkým rizikem. Pokud totiž nevíte, k čemu je daná pojistka vhodná, tak primárně proplácí škody způsobené při dopravní nehodě. A to nejenom škody na majetku, ale i na zdraví. A pokud jsou velké, a pojistka špatná, může to být problém. Podívejme se proto na to, jak zvolit správnou pojistku.

Co když si odmítneme sjednat povinné ručení?

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla nám dnes nařizuje zákon. Je tedy naší povinností si povinné ručení auta sjednat. Co když ale odmítneme? Na to se dnes ptá stále více lidí a tak se pojďme podívat na to, jaká rizika z toho mohou plynout. Hned na úvod řekněme, že vždy vycházejí hůře, než pokud bychom si pojistku sjednali. A to proto, že ceník povinného ručení může být u řady pojišťoven skutečně velmi zajímavý.

Tipy na netradiční vánoční dárky

Vánoce 2015 Také patříte k těm, kteří nakupování dárků řeší na poslední chvíli? Narozeniny, svátky, výročí či snad dokonce Vánoce jsou s nadsázkou řečeno Vaší noční můrou? Nemusíte, ani strávit bezpočet bezesných nocí. Máme pro Vás řešení! Co se však na začátku nákupních maratonů může zdát jako nevyřešitelný problém, bývá většinou ve výsledku velmi příjemná záležitost.

Značka Škoda je dobrá volba pro většinu z nás!

Automobily značky Škoda jsou bezpochyby nejoblíbenější značkou na našem území. Důvodů může být mnoho. Samozřejmě jedním z nich je i fakt, že Škoda je domácí značkou. Nedá se ovšem říci, že by náš národ měl velké sklony k patriotství a tak za oblibou značky Škoda stojí i mnoho dalších důvodů.

Jak určit stáří pneumatik a proč je tento údaj důležitý?

Při nákupu zimních pneumatik je potřebné brát v úvahu i jejich stáří a způsob skladování. Informace o týdnu a roku výroby pneumatiky vyčtete z DOT kódu, který je umístěn na boční straně každé, v České Republice prodávané pneumatiky.

Na co musíte dát při výběru ojetého vozidla pozor?

Nákup ojetého vozidla je dnes běžnou praxí. Množství vozů prodaných v bazarech či přímo od majitelů v současné době převyšuje prodej vozů nových. Důvod tohoto trendu je jasný.

Víte, jak získat slevu až 100 % na proražené pneumatiky?

Trápíte se rozbitými vozovkami a nad hloubkou výmolů na českých silnicích jen nevěřícně kroutíte hlavou? Pneumatiky.cz vám zvednou náladu, zavádí novou službu pro zákazníky, tzv. Pneujištění, které vám dokáže významně ušetřit peníze, a to až 100 % formou slevy na nákup nových pneumatik. Stačí jen doložit, že vaše původní pneu jsou poškozené a vada je neopravitelná. Výše slevy se pak odvíjí od míry opotřebení stávající pneumatiky.

Povinné ručení jednoduše

Pro všechny řidiče je povinností platit si povinné ručení. Je to jediné pojištění, které musí být uzavřeno na všechna motorová vozidla, která se pohybují po silnicích. Pokud toto pojištění není uzavřeno, nemá vozidlo povolení na silnice vyjet.

Užijte si chytrého nakupování na ZlatéSlevy.cz

ZlatéSlevy.cz jsou jedním z největších českých slevových agregátorů. Najdete zde všechny slevové akce v ČR i v SR na jednom místě. Denně zde můžete najít až 3000 slevových akcí a každý den zde přibývají nabídky nové. Výhodou je, že si velmi jednoduše můžete zobrazit akce, které vás mohou zajímat zadáním kategorie a města.